Podlahy a podia

Podlahy a podia

Dokonalá svatba, párty, firemní večírek a další akce nejen pod otevřeným nebem se neobejdou bez kvalitní mobilní podlahy. Mobilní podium a podlaha poskytnou návštěvníkům ten pravý komfort. Jsou vhodné jak do párty stanů, tak i do zastřešených prostor, jako jsou kulturní domy, sportovní haly apod.

Dřevěná podlaha HALTEC

 

Haltec dřevěná podlaha

Tento typ mobilní podlahy tvoří ocelový rošt a na něj položené dílce mořených smrkových prken. Jednotlivé segmenty podlahy jsou kompatibilní se stanem Haltec. Rozměr jednoho segmentu je 10 x 5 metrů. Podlahu je schopná vyrovnat drobné výškové nerovnosti terénu, cca do 20cm. Podlaha je velmi oblíbená pro svůj přírodní vzhled.

 

 

Mobilní podlaha TECH

TECH mobilní podlaha

Tento typ mobilní podlahy tvoří hliníková konstrukce a voděvzdorná protiskluzová překližka. Jednotlivé díly podlahy mají rozměry 2×2 m nebo 1×2 m. Podlahu lze výškově nastavit vůči podloží. Díky konstrukčnímu řešení lze docílit i různého sklonu a celkového tvaru podlahy. Zatížení do 400 kg/m2.

 

 

Venkovní taneční parket

 

Venkovní taneční parket

Tento venkovní parket tvoří výškově stavitelná hliníková konstrukce TECH a přírodní lakované překližky. Lze postavit v rozměrech 4x4, 6x4, 6x5 nebo 6x6. Cena 200,-/m2. Můžete si postavit a odvézt svépomocí.

 

 

Taneční parket

 

taneční parket

Taneční parket je tvořen z MDF bukových desek o rozměrech 1×1 metr. Desky jsou tloušťky 22 mm. Jejich propojení probíhá za pomocí spojovacích desek se zápustnými šestihrannými šrouby. Ty spojí vždy 4 desky k sobě. Parket je opatřen rámovými i rohovými prvky. Tímto parketem se pyšní například státní opera v hlavním městě Lotyšska Riga.

 

 

Svítící LED taneční parket/molo

 

LED parket/molo

Ústředním bodem každé vydařené oslavy je taneční parket. Ten si lze v dnešní době zřídit prakticky kdekoliv – nabízíme speciální mobilní taneční parket ve vysokém lesku a ve dvou barevných variantách. Parket je vybavený LED světly, která dodají vaší akci ten pravý šmrnc a atmosféru. Lze jej využít také jako přehlídkové molo na veletrzích nebo módních přehlídkách. Světla jsou řízena pomocí dálkového ovladače, který obsahuje několik přednastavených funkcí.

 

 

Pódium a zastřešení podií

 

zastřešené pódium

Mobilní pódium je rovněž velmi žádaným doplňkem společenských akcí. Dodáváme jej složené z dílů mobilní podlahy typu TECH, která umožňuje různé výškové nastavení od 20 do 100 cm a také dosažení různorodých tvarů a sklonu. Povrch je protiskluzový a voděvzdorný. K zakrytí pódia nabízíme černý nebo bílý scarting. Pro maximální komfort doporučujeme zastřešení pódia. To lze zajistit speciální střechou z hliníku a PVC. Oblíbené rozměry mobilních pódií jsou 6×4 m, 10×3 m, 10×6 m nebo 12×6 m.