Párty nábytek

Párty nábytek

mobilní bary, sedací soupravy, lounge sestavy, koberce a další vybavení pro vaši akci

Samotný párty stan obvykle jako vybavení pro venkovní slavnost nestačí. Proto nabízíme i pronájem párty nábytku a dalšího příslušenství jako mobilní bar, koberce, dekorace a další. Párty nábytek, který dodáváme, je vhodný nejen k venkovnímu, ale také vnitřnímu použití. Kromě toho je náš párty nábytek omyvatelný a odolný.

Stoly, židle a pivní sety

 

stoly, židle, pivní sety

Stoly pro vaši párty můžete zvolit kulaté, čtvercové nebo obdélníkové. Dodáváme cateringové, konferenční, koktejlové či rautové stoly a také pivní sety. Všechny typy stolů lze jednoduše složit a přenášet. Stoly lze doplnit různými druhy židlí. Stoly i židle je možné doplnit plátěnými nebo strečovými ubrusy a potahy v různých barvách.
Kulatý stůl – průměr: 150 cm, 180 cm
Hranaté stoly – rozměry: 80×80 cm, 60×120 cm a 80×180 cm – tzv. cateringové stoly/ameriky
Konferenční stolky – rozměry: 55×55 cm
Koktejlové/bistro stoly – rozměry: 70×110 cm
Židle – skládací, stohovací, dřevěné, plastové nebo polstrované, židle Victory i Chiavary
Pivní sety z masivu a oceli – rozměry: 50×220 cm (stůl), 25×220 cm (lavice)

 

 

Lounge sestavy a sedačky

 

lounge sestavy, sedačky

Nabízíme pronájem reprezentativních lounge sestav, sedaček, křesel, sedáků aj. Lounge sestavy nabízejí mnoho možností řešení a lze je dle potřeby různě kombinovat s ostatním párty nábytkem. Sedací nábytek dodáváme potažený koženkou nebo kůží v černé nebo bílé barvě.
Sedák malý – rozměry: 45×45 cm
Sedák velký – rozměry: 160×45 cm
Sedačka IKEA: 180 cm

 

 

Mobilní bary a vybavení

 

mobilní bary

Oblíbeným doplňkem párty stanů jsou mobilní bary. Jsou vhodné k použití do venkovních prostor, ale i do interiérů, např. hotelů, konferenčních sálů apod. Délka základního modulu je 2m a výška 120cm. Výdajová deska je hluboká 20cm, pracovní deska je umístěna ve výšce 90cm s hloubkou 60cm. Čelo baru je vyrobeno z moderního materiálu – pryskyřice, a je podsvíceno LED osvětlením v barvách RGB. Podsvícení desky baru je ovládáno samostatným ovladačem. Barva lze nastavit konstantní, nebo střídání všech.