Párty stany

Párty stan dle vašich představ

Naší doménou je prodej a pronájem párty stanů na území celé České republiky. Pohodlí, účelnost, estetický dojem a ochrana před povětrnostními vlivy. To vše poskytují zahradní párty stany, které pronajímáme. Jsou nepostradatelným doplňkem každé venkovní společenské události.

 

Mobilní haly, pavilóny, párty stany

 

mobilní stany, haly, pavilony

Nabízíme párty stany rozličných rozměrů. Základní díl má rozpon 10 metrů a délku 5 metrů. Spojením více dílů je možné sestavit velkoprostorové stany o rozměrech 10×10 m, 10×15 m, 10×20 m apod. Průchozí výška stanu je 2,3 m, nebo 3 m. Celková výška včetně střechy činí až 5,2 m při sklonu 20 stupňů. Pavilon podpírají v průčelí jedna noha. Stan je možné stavět na všech typech povrchů nebo na dodávané mobilní podlaze. Mobilní párty stany a haly jsou konstrukčně řešeny tak, aby je bylo možno používat opakovaně, a to v jakémkoliv období roku.Konstrukce stanů je vyrobena ze slitiny oceli a hliníku. Plášť je zhotovený ze speciálního ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který brání průniku UV záření a světla. Je možné zvolit bočnice s okny nebo bez oken. Jednotlivé díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě. Party stany jsou vyrobeny německou společností Haltec a splňují evropskou normu ČSN EN 13782 – prostředky lidové zábavy – stany.

 

Pagody, VIP stany, svatební stany

 

padogy, VIP stany

Kromě standardních party stanů dodáváme rovněž párty stany ve tvaru pagody. Tyto velmi oblíbené mobilní pavilóny se vyznačují elegantním vzhledem a výzdobou. Stejně jako ostatní typy nabízených party stanů je možné pagody použít v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Vhodné je i použití v zimě a na horách – v důsledku ostrého sklonu střechy totiž sníh samovolně klouže dolů. Rozměry party stanu typu pagoda jsou 5x5m a 6×6 m o průchozí výšce 2,5 m. Pagody lze spojovat speciálními okapovými žlaby, díky kterým je možné docílit originálního tvaru zastřešení. Boční díly dodáváme opět s okny nebo bez oken. Party stan typu pagoda podpírá konstrukce ze slitiny oceli a hliníku. Opláštění je vyrobeno z ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který nepropouští UV záření ani světlo. Jednotlivé šestimetrové díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě.

 

Nůžkové stany

 

nůžkové stany

Dodáváme i párty stany menšího rozměru a hmotnosti, které se vyznačují snadnou montáží, proto si stany můžete zapůjčit a postavit svépomocí. Tyto lehké nůžkové párty stany zabezpečí pohodlí i ochranu před nepříznivým počasím a ostrým sluníčkem. Nůžkové stany dodáváme v několika rozměrových variantách: 3×3 m, 4×4 m, 6×3 m, 6×4 m a 8×4 metrů.Jednotlivé stany lze pomocí okapů napojovat na sebe podélně i příčně. Nůžkové stany jsou z robustní šestiúhelníkové hliníkové konstrukce, která je pevná, stabilní a může stát na libovolném podloží. Průchozí výška stanů lze libovolně nastavit od 1,9 – 2,2 metrů. Vhodným doplňkem párty stanů jsou rovněž mobilní podlahy typu TECH či EASY. Dodáváme ve dvou barevných variantách (černá a bílá).

 

Strečové - beduínské stany

 

nůžkové stany

Jsou vám klasické stany málo, určitě vás zaujmou strečové – beduínské stany prvotřídní kvality jihoafrické společnosti Freeform. Slouží jako stylový přístřešek před deštěm i sluncem na venkovních svatbách, festivalech a dalších veřejných akcí. Nabízíme ve velikostech 10x10m, 10x7,5m nebo spojením dosáhneme rozměru 10x17,5m! Lze stavět na trávě, pevném povrchu nebo s kombinací našich mobilních podlah typu Haltec nebo Tech.