Podlahy a podia

Dokonalá svatba, párty, firemní večírek a další akce nejen pod otevřeným nebem se neobejdou bez kvalitní mobilní podlahy. Mobilní podium a podlaha poskytnou návštěvníkům ten pravý komfort. Jsou vhodné jak do párty stanů, tak i do zastřešených prostor, jako jsou kulturní domy, sportovní haly apod.

Mobilní podlaha TECH

Mobilní podlaha TECH

Tento typ mobilní podlahy tvoří hliníková konstrukce a voděvzdorná protiskluzová překližka. Jednotlivé díly podlahy mají rozměry 2×2 m nebo 1×2 m. Podlahu lze výškově nastavit vůči podloží. Díky konstrukčnímu řešení lze docílit i různého sklonu a celkového tvaru podlahy. Zatížení do 400 kg/m2.

Mobilní podlaha EASY

Mobilní podlaha EASY

Mobilní podlahu EASY tvoří základní díl o tloušťce 21 mm o rozměrech 1,2×2,4 m. Jednotlivé díly lze snadno spojovat bez použití spojovacích materiálů. Povrch podlahy je díky tomu celistvý a dobře kopíruje terén. Podlaha má protiskluzovou úpravu. Není výškově nastavitelná, a proto je vhodná spíše do rovného terénu.

Svítící LED taneční parketmolo

Svítící LED taneční parket/molo

Ústředním bodem každé vydařené oslavy je taneční parket. Ten si lze v dnešní době zřídit prakticky kdekoliv – nabízíme speciální mobilní taneční parket ve vysokém lesku a ve dvou barevných variantách. Parket je vybavený LED světly, která dodají vaší akci ten pravý šmrnc a atmosféru.  Lze jej využít také jako přehlídkové molo na veletrzích nebo módních přehlídkách. Světla jsou řízena pomocí dálkového ovladače, který obsahuje několik přednastavených funkcí.

Pódium a zastřešení podií

Pódium a zastřešení podií

Mobilní pódium je rovněž velmi žádaným doplňkem společenských akcí. Dodáváme jej složené z dílů mobilní podlahy typu TECH, která umožňuje různé výškové nastavení od 20 do 100 cm a také dosažení různorodých tvarů a sklonu. Povrch je protiskluzový a voděvzdorný. K zakrytí pódia nabízíme černý nebo bílý scarting.

Pro maximální komfort doporučujeme zastřešení pódia. To lze zajistit speciální střechou z hliníku a PVC. Oblíbené rozměry mobilních pódií jsou 6×4 m, 10×3 m, 10×6 m nebo 12×6 m.