Párty stan dle vašich představ

Naší doménou je prodej a pronájem párty stanů na území celé České republiky. Pohodlí, účelnost, estetický dojem a ochrana před povětrnostními vlivy. To vše poskytují zahradní párty stany, které pronajímáme. Jsou nepostradatelným doplňkem každé venkovní společenské události.

stan Haltec_1

Mobilní haly, pavilóny, párty stany

Nabízíme párty stany rozličných rozměrů. Základní díl má rozpon 10 metrů a délku 5 metrů. Spojením více dílů je možné sestavit velkoprostorové stany o rozměrech 10×10 m, 10×15 m, 10×20 m apod. Průchozí výška stanu je 2,3 m, nebo 3 m. Celková výška včetně střechy činí až 5,2 m při sklonu 20 stupňů. Pavilon podpírají v průčelí jedna noha. Stan je možné stavět na všech typech povrchů nebo na dodávané mobilní podlaze. Mobilní párty stany a haly jsou konstrukčně řešeny tak, aby je bylo možno používat opakovaně, a to v jakémkoliv období roku. Konstrukce stanů je vyrobena ze slitiny oceli a hliníku. Plášť je zhotovený ze speciálního ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který brání průniku UV záření a světla. Je možné zvolit bočnice s okny nebo bez oken. Jednotlivé díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě. Party stany jsou vyrobeny německou společností Haltec a splňují evropskou normu ČSN EN 13782 – prostředky lidové zábavy – stany.

Pagody, VIP stany, svatební stany

Pagody, VIP stany, svatební stany

Kromě standardních party stanů dodáváme rovněž párty stany ve tvaru pagody. Tyto velmi oblíbené mobilní pavilóny se vyznačují elegantním vzhledem a výzdobou. Stejně jako ostatní typy nabízených party stanů je možné pagody použít v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Vhodné je i použití v zimě a na horách – v důsledku ostrého sklonu střechy totiž sníh samovolně klouže dolů. Rozměry party stanu typu pagoda jsou 5x5m a 6×6 m o průchozí výšce 2,5 m. Pagody lze spojovat speciálními okapovými žlaby, díky kterým je možné docílit originálního tvaru zastřešení. Boční díly dodáváme opět s okny nebo bez oken. Party stan typu pagoda podpírá konstrukce ze slitiny oceli a hliníku. Opláštění je vyrobeno z ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který nepropouští UV záření ani světlo. Jednotlivé šestimetrové díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě.

stany 4x6m

Nůžkové stany

Dodáváme i párty stany menšího rozměru a hmotnosti, které se vyznačují snadnou montáží, proto si stany můžete zapůjčit a postavit svépomocí. Tyto lehké nůžkové párty stany zabezpečí pohodlí i ochranu před nepříznivým počasím a ostrým sluníčkem. Nůžkové stany dodáváme v několika rozměrových variantách: 3×3 m, 4×4 m, 6×3 m, 6×4 m a 8×4 metrů.Jednotlivé stany lze pomocí  okapů napojovat na sebe podélně i příčně. Nůžkové stany jsou z robustní šestiúhelníkové hliníkové konstrukce, která je pevná, stabilní a může stát na libovolném podloží. Průchozí výška stanů lze libovolně nastavit od 1,9 – 2,2 metrů. Vhodným doplňkem párty stanů jsou rovněž mobilní podlahy typu TECH či EASY. Dodáváme ve dvou barevných variantách (černá a bílá).