Párty stan podle vaší představy: pagody, nůžkové stany, velké stany, zahradní stany aj.

Naší doménou je prodej a pronájem párty stanů na území celé České republiky.

Pohodlí, účelnost, estetický dojem a ochrana před povětrnostními vlivy. To vše poskytují zahradní párty stany, které pronajímáme. Jsou nepostradatelným doplňkem každé venkovní společenské události.

Mobilní haly, pavilóny, párty stany

Mobilní haly, pavilóny, párty stany

Nabízíme párty stany rozličných rozměrů. Základní díl má rozpon buď 10 m, nebo 12 m a délku 3 m. Spojením více dílů je možné sestavit velkoprostorové stany o rozměrech 10/12×9 m, 10/12×12 m, 10/12×15 m až 10/12×30 m. Průchozí výška stanu je 2,5 m, respektive 3 m. Celková výška včetně střechy činí až 5,2 m při sklonu 20 stupňů. Pavilon podpírají v průčelí jedna nebo dvě nohy. Stan je možné stavět na všech typech povrchů nebo na dodávané mobilní podlaze.

Mobilní párty stany a haly jsou konstrukčně řešeny tak, aby je bylo možno používat opakovaně, a to v jakémkoliv období roku.

Konstrukce stanů je vyrobena ze slitiny oceli a hliníku. Plášť je zhotovený ze speciálního ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který brání průniku UV záření a světla. Je možné zvolit bočnice s okny nebo bez oken. Jednotlivé díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě.

Pagody, VIP stany, svatební stany

Pagody, VIP stany, svatební stany

Kromě standardních party stanů dodáváme rovněž párty stany ve tvaru pagody. Tyto velmi oblíbené mobilní pavilóny se vyznačují elegantním vzhledem a výzdobou. Stejně jako ostatní typy nabízených party stanů je možné pagody použít v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Vhodné je i použití v zimě a na horách – v důsledku ostrého sklonu střechy totiž sníh samovolně klouže dolů.

Rozměry party stanu typu pagoda jsou 6×6 m o průchozí výšce 2,5 m. Pagody lze spojovat speciálními okapovými žlaby, díky kterým je možné docílit originálního tvaru zastřešení. Boční díly dodáváme opět s okny nebo bez oken.

Party stan typu pagoda podpírá konstrukce ze slitiny oceli a hliníku. Opláštění je vyrobeno z ohnivzdorného PVC materiálu (750 g/m2), který nepropouští UV záření ani světlo. Jednotlivé šestimetrové díly jsou v půlce spojeny zipem, takže vchod do stanu může vzniknout na libovolném místě.

Párty stany a nůžkové stany

Párty stany a nůžkové stany

Dodáváme i párty stany menšího rozměru a hmotnosti, které se vyznačují snadnou montáží. Jde o levnější variantu párty pavilonu vhodnou pro všechny příležitosti, například zahradní party, svatby venku, oslavy narozenin apod.

Tyto lehké párty stany zabezpečí pohodlí i ochranu před nepříznivým počasím a ostrým sluníčkem. Pavilóny dodáváme v několika rozměrových variantách. Základní šířka je 4, 5, 6 nebo 8 m. Délka je 6, 8, 10 nebo 12 m. Nejoblíbenějšími variantami jsou stany 4×6 m, 4×8 m, 4×10 m, 5×10 m, 5×12 m, 6×12 m a 8×12 m.

Party stany podpírá ocelová konstrukce. Díky soustavě trubek, spojek a lanek z oceli je konstrukce pevná a stabilní a může stát na libovolném podloží. Vhodným doplňkem párty stanů jsou rovněž mobilní podlahy typu TECH či EASY.

Plášť pavilónu je zhotovený z nesnadno hořlavého PVC materiálu (500 g/m2). Boční díly dodáváme opět s okny nebo bez oken.

Velmi oblíbené jsou také nůžkové stany. Ty vynikají jednoduchou konstrukcí a možností rychlé montáže v řádu minut. Nůžkové stany nabízíme v rozměrech 3×3 m, 3×6 m, 4×6 m a 4×8 m ve dvou barevných variantách (černá a bílá).